top of page
Zeapon-Micro-2-Plus_1.jpg

Slider Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym

Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym to nowoczesny slider, który podbił serca filmowców i fotografów na całym świecie. Lekka konstrukcja, mnogość zastosowań, precyzja działania i opcja rozbudowy zestawu to cechy, które wyróżniają go na tle konkurentów. 

DYSKRETNY POMOCNIK

Pracując ze sliderem Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym nie musisz martwić się o to, że na etapie postprodukcji czeka Cię walka z niepożądanymi dźwiękami. Maksymalny poziom hałasu, jaki generuje silnik to zaledwie 39 dB. 

Zeapon-Micro-2-Plus_2.jpg

WSZECHSTRONNY I SUPERLEKKI

Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym waży zaledwie 2 kg. To zasługa stopu aluminium lotniczego, który zapewnia nie tylko lekkość, ale także ogromną wytrzymałość.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji szyny, zakres ruchu jest dłuższy niż samo urządzenie. Podczas pracy z modułem napędowym to aż 54 cm.

WYJĄTKOWA PRECYZJA RUCHÓW

Wybierając slider Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym zyskujesz pewność, że Twoje ujęcia będą ultrapłynne. Żadnych wstrząsów, wibracji, zacięć i skoków. Nowoczesne algorytmy stoją na straży optymalnej płynności startu oraz zakończenia pracy silnika.

WYGODNE ZASILANIE

Moduł napędowy wyposażono w gniazdo akumulatorów NP-F, które cieszą się ogromną popularnością w świecie filmu i fotografii. W zależności od tego, jakie ogniwo wybierzesz (NP-F550, NP-F750, NP-F970), czas pracy na jednym ładowaniu wyniesie od 4 do 14 godzin nieprzerwanej pracy. 

Zeapon-Micro-2-Plus_3.jpg

KRÓL TIMELAPSÓW

Slider Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym pozwoli Ci tworzyć ruchome timelapsy, na których przedstawisz niewidoczny gołym okiem upływ czasu. Zaprogramuj urządzenie, sprawdź, jak prezentują się kadry, w różnych pozycjach aparatu i pozwól, aby cały proces odbył się automatycznie. 

ZDALNE STEROWANIE
ZA POMOCĄ APLIKACJI

W Google Play i App Store znajdziesz bezpłatną aplikację na smartfony o nazwie Zeapon Lab. Z jej pomocą obsługa urządzenia stanie się jeszcze wygodniejsza, a Ty zyskasz większą swobodę pracy.

Grafika - Slider Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym_15.jpg
bottom of page