top of page
GŁOWICA_1.jpg

Głowica automatyczna Zeapon Pons PT Motorized Pan Head

Głowica automatyczna Zeapon Pons PT Motorized Pan Head to nowoczesny system "motion control", który składa się z dwóch elektronicznych modułów Pons Motorized Pan Head oraz ramion Pons Tilt Arm Kit. Ten profesjonalny zestaw, który zdobył uznanie filmowców i fotografów na całym świecie pozwoli Ci zautomatyzować pracę aparatu lub kamery w 2 płaszczyznach – pan (panorama) oraz tilt (pochylenie). 

PROGRAMOWANIE RUCHÓW

Wybierając głowicę automatyczną Zeapon Pons PT Motorized Pan Head zyskujesz możliwość programowania tego, jak porusza się aparat lub kamera w dwóch niezależnych płaszczyznach – pan oraz tilt. 

GŁOWICA_2.jpg

SUPERSZYBKI MONTAŻ

Głowica Pons PT Motorized Pan Head, podobnie jak inne produkty z rodziny Zeapon, cechuje się niezwykłą ergonomią pracy. Ramiona wyposażono w system blokad, który pozwala złożyć cały zestaw i wyważyć go razem z aparatem lub kamerą w ciągu kilku chwil.

JESZCZE WIĘCEJ MOZLIWOŚCI

Nie wszyscy dysponują budżetem na rozbudowany system "motion control". Wprowadzając do sprzedaży osobne moduły, marka Zeapon pozwala dostosować zestaw narzędzi do Twoich aktualnych możliwości finansowych. Głowica automatyczna Zeapon Pons PT Motorized Pan Head może być dopiero początkiem Twojej przygody z automatyzacją ruchów. 

UJĘCIA RODEM Z "INCEPCJI"

Efektowny obrót kamery z użyciem głowicy Zeapon Pons PT pozwoli wykreować niezapomniane ujęcia, które rewelacyjnie sprawdzą się np. w filmach reklamowych.

GŁOWICA_3.jpg

WSZECHSTRONNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Głowica automatyczna Zeapon Pons PT Motorized Pan Head oferuje imponujący udźwig maksymalny wynoszący aż 50 kg, gdy poprawnie wyważony aparat lub kamera pracuje w pozycji horyzontalnej. Oznacza to, że z powodzeniem połączysz ją zarówno z popularnymi bezlusterkowcami, jak i profesjonalnym sprzętem filmowym wyposażonym w duże obiektywy.

WYGODNY SPOSÓB ZASILANIA

Moduły Pons Motorized Pan Head wyposażono w gniazdo akumulatorów NP-F, które cieszą się ogromną popularnością w świecie filmu i fotografii. W zależności od tego, jakie ogniwo wybierzesz (NP-F550, NP-F750, NP-F970), czas działania na jednym ładowaniu wyniesie od 4 do 14 godzin nieprzerwanej pracy.

Grafika - Głowica automatyczna Zeapon Pons PT Motorized Pan Head_17.jpg
bottom of page