top of page
Zeapon-Micro-2-Plus_1B.jpg

Slider Zeapon
Micro 2 Plus 

Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym to nowoczesny slider, który podbił serca filmowców i fotografów na całym świecie. Lekka konstrukcja, mnogość zastosowań, precyzja działania i opcja rozbudowy zestawu to cechy, które wyróżniają go na tle konkurentów.  Maksymalny udźwig slidera wynosi

8 kilogramów, a długość najazdu to aż 56 cm. 

JESZCZE LEPSZE FILMY

Jazda równoległa, najazdy, odjazdy, zbliżenia, oddalenia – każdy z tych zabiegów pozwoli urozmaicić Twoje ujęcia o ruch, który sprawi, że tworzone materiały video staną się jeszcze ciekawsze.

Zeapon-Micro-2-Plus_2B.jpg

ULTRALEKKA KONSTRUKCJA

Slider Zeapon Micro 2 Plus waży zaledwie 1,3 kg. To zasługa stopu aluminium lotniczego, który zapewnia nie tylko lekkość, ale także ogromną wytrzymałość. Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się podczas pracy w studiu i w terenie, niezależnie od tego, czy ustawisz je na rozkładanych nóżkach lub połączysz ze statywem. 

PRECYZJA I PŁYNNOŚĆ RUCHÓW

Wybierając slider Zeapon Micro 2 Plus zyskujesz pewność, że Twoje ujęcia będą ultrapłynne. Żadnych wstrząsów, wibracji, zacięć i skoków. Regulowane nóżki pozwolą idealnie wypoziomować urządzenie

BŁYSKAWICZNA INSTALACJA

Urządzenie wyposażono w innowacyjny system blokowania prowadnicy. Specjalny przycisk pozwoli unieruchomić ją w ciągu sekundy, dając Ci pewność, że szyna slidera nie poruszy się w transporcie nawet o centymetr. Przygotowanie sprzętu do zdjęć to kwestia kilkudziesięciu sekund.

Zeapon-Micro-2-Plus_3B.jpg

GOTOWY NA WIĘCEJ

Aby wprawić urządzenie w ruch, możesz wykorzystać różnicę poziomów i oddać swoje ujęcie w ręce grawitacji. Precyzyjny przejazd zapewni również prowadzenie aparatu ręką lub za pomocą uchwytu głowicy, którą pod nim zainstalujesz.

OCEAN MOŻLIWOŚCI

Slider Micro 2 Plus oraz elektroniczny moduł napędowy to urządzenia, które stanowią wspaniałe wprowadzenie do świata produktów Zeapon. Poznaj modułową rodzinę produktów Zeapon, rozwijaj swoje umiejętności i twórz jeszcze lepsze filmy oraz zdjęcia!

Grafika - Slider Zeapon Micro 2 Plus_09.jpg
bottom of page