top of page
Ramiona-1.jpg

Zestaw ramion do głowicy Pons Tilt Arm Kit

Zestaw ramion Zeapon Pons Tilt Arm Kit połączony z głowicą Zeapon Pons Motorized Pan Head pozwoli sterować aparatem lub kamerę w obrębie osi "tilt". Jeśli sięgniesz po 2 silniki, stworzysz wyjątkowy system "motion control" umożliwiający nie tylko pochylenie urządzenia, ale także panoramowanie. Modułowa konstrukcja pozwoli rozwijać swoje umiejętności wraz z kolejnymi elementami zestawu

PRECYZYJNA STABILIZACJA

Jazda równoległa, najazdy, odjazdy, zbliżenia, oddalenia – każdy z tych zabiegów pozwoli urozmaicić Twoje ujęcia o ruch, który sprawi, że tworzone materiały video staną się jeszcze ciekawsze.

Ramiona-2.jpg

SUPERSZYBKI SYSTEM MONTAŻU

Ramiona Zeapon Pons Tilt Arm Kit oczarują Cię szybkością instalacji. Potrzebujesz zaledwie kilku sekund, aby zainstalować je w punktach montażowych umieszczonych na głowicach Zeapon Pons Motorized Pan Head. Dodaj do tego slider Zeapon Micro 2 Plus z modułem napędowym i ciesz się kompletnym systemem "motion control", który otworzy przed Tobą nowe możliwości tworzenia ujęć wykorzystujących ruch aparatu lub kamery.

PRECYZYJNA STABILIZACJA

Solidne ramiona wykonane z wysokiej klasy aluminium lotniczego są lekkie i wytrzymałe. Znajdziesz na nich podziałki, które ułatwią proces wyważania aparatów i kamer, z których będziesz korzystać. Potrzebujesz zaledwie kilkunastu sekund, aby Twój zestaw "motion control" był gotowy do pracy.

ODKRYJ NOWE MOŻLIWOŚCI

Nie wszyscy dysponują budżetem na rozbudowany system "motion control". Wprowadzając do sprzedaży osobne moduły, marka Zeapon pozwala dostosować zestaw narzędzi do Twoich aktualnych możliwości finansowych.

Ramiona-3.jpg
Grafika - Zestaw ramion do głowicy Zeapon Pons Tilt Arm Kit_07.jpg
bottom of page