top of page
GŁOWICA_obrotowa_1.jpg

Głowica obrotowa Zeapon Pons Motorized Pan Head

Głowica obrotowa Zeapon Pons Motorized Pan Head to idealny wybór dla osób, które chcą zautomatyzować ruch aparatu lub kamery w zakresie 360º.

OBRÓT O 360º

Głowica obrotowa Zeapon Pons Motorized Pan Head sprawi, że Twój aparat lub kamera będzie zdolny do wykonania automatycznego obrotu w zakresie 360º, w pozycji horyzontalnej.

GŁOWICA_obrotowa_2.jpg

SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ

Urządzenie oferuje imponujący udźwig maksymalny wynoszący aż 50 kg, gdy aparat lub kamera obraca się w pozycji horyzontalnej. Oznacza to, że z powodzeniem połączysz głowicę zarówno z popularnymi bezlusterkowcami, jak i profesjonalnym sprzętem filmowym wyposażonym w duże obiektywy.

APLIKACJA ZEAPON LAB

Programuj sekwencje ruchów, ustawiaj prędkość lub steruj modułem w czasie rzeczywistym. Aplikacja otworzy przed Tobą nowe możliwości, dając dostęp do unikalnych narzędzi, które pozwolą stworzyć piękne timelapsy do Twoich vlogów, animacje poklatkowe rodem z profesjonalnych filmów produktowych i zapierające dech w piersiach panoramy 360º.

BŁYSKAWICZNA INSTALACJA

Przemyślana budowa głowicy obrotowej Zeapon Pons Motorized Pan Head zapewni wygodny sposób łączenia różnych elementów, a gwint 2 w 1 pozwoli zapomnieć o adapterach, które łatwo jest zgubić.

GŁOWICA_obrotowa_3.jpg

MAGIA TIMELAPSÓW

Głowica obrotowa Zeapon Pons Motorized Pan Head pozwoli Ci tworzyć ruchome timelapsy, na których przedstawisz niewidoczny gołym okiem upływ czasu. Zaprogramuj urządzenie, sprawdź, jak prezentują się kadry, w różnych pozycjach aparatu i pozwól, aby cały proces odbył się automatycznie. Aplikacja Zeapon Lab sama policzy, ile klatek potrzebujesz, aby uzyskać pożądany efekt, a także poda czas, jaki będzie trzeba poświęcić na stworzenie krótkiego materiału video z setek zdjęć.

IDEALNY DO FILMÓW
I FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

Na płaskiej powierzchni głowicy z łatwością ustawisz produkt, który chcesz sfilmować. Jeśli sięgniesz po jakąkolwiek okrągłą podstawkę, w ciągu kilku chwil stworzysz stół obrotowy 360º, który świetnie sprawdzi się w fotografii produktowej!

Grafika - Głowica obrotowa Zeapon Pons Motorized Pan Head_05.jpg
bottom of page