top of page
Modół_1.jpg

Moduł napędowy do slidera Micro 2 Plus

Moduł napędowy to urządzenie, które przeniesie pracę ze sliderem Zeapon Micro 2 Plus na zupełnie nowy poziom. Z jego pomocą dokładnie zaplanujesz jazdę, najazdy, odjazdy, zbliżenia i oddalenia, zyskując możliwość niekończącego się powtarzania dokładnie takich samych ujęć.

ODKRYJ NOWE SUPERMOCE

Twój wszechstronny slider Zeapon Micro 2 Plus może być jeszcze potężniejszy! Połącz go z modułem napędowym i odkryj nowe możliwości tworzenia ruchomych ujęć. 

Modół_3.jpg

EFEKTOWNE UJĘCIA

Moduł napędowy sprawi, że kontrola slidera będzie jeszcze wygodniejsza i bardziej precyzyjna. Mocny silnik, w który go wyposażono, pozwoli pracować nie tylko w pozycji horyzontalnej. Po zainstalowaniu slidera na statywie ruch może odbywać się pod kątem, a nawet w pionie.

GOTOWY DO PRACY W 30 SEKUND

Połączenie modułu napędowego ze sliderem to kwestia kilkudziesięciu sekund. Magnetyczne mocowanie pasa pozwoli zrobić to jeszcze szybciej niż w przypadku konkurencyjnych systemów "motion control". Przemyślana modułowa konstrukcja nie pozwoli Ci przegapić żadnego ujęcia!

CISZA JAK W ...BIBLIOTECE

Pracując z modułem napędowym do slidera Zeapon Micro 2 Plus nie musisz martwić się o to, że na etapie postprodukcji czeka Cię walka z niepożądanymi dźwiękami. Maksymalny poziom hałasu, jaki generuje silnik to zaledwie 39 dB. Wartość ta odpowiada dźwiękom otoczenia, jakie słyszysz... odwiedzając bibliotekę.

Modół_2.jpg

APLIKACJA ZEAPON LAB

W Google Play i App Store znajdziesz bezpłatną aplikację Zeapon Lab. Z jej pomocą obsługa urządzenia stanie się jeszcze wygodniejsza, a Ty zyskasz większą swobodę pracy. Programuj sekwencje ruchów, ustawiaj prędkość i steruj prowadnicą w czasie rzeczywistym.

WYGODNE ZASILANIE

Moduł napędowy wyposażono w gniazdo akumulatorów NP-F, które cieszą się ogromną popularnością w świecie filmu i fotografii. W zależności od tego, jakie ogniwo wybierzesz (NP-F550, NP-F750, NP-F970), czas pracy na jednym ładowaniu wyniesie od 4 do 14 godzin nieprzerwanej pracy.

Grafika - Moduł napędowy do slidera Zeapon Micro 2 Plus_18.jpg
bottom of page