top of page
Płytka_1.jpg

Uchwyt szybkiego montażu Zeapon Revolver Quick Release

Uchwyt szybkiego montażu Zeapon Revolver Quick Release to innowacyjne urządzenie pozwalające w wygodny sposób łączyć aparaty i kamery ze statywami, monopodami, sliderami, głowicami, gimbalami i urządzeniami "motion control". Koniec z ciągłym wkręcaniem i odkręcaniem oraz szukaniem odpowiedniej pozycji pozwalającej skutecznie zablokować zacisk.

NAJSZYBSZY REWOLWEROWIEC
W MIEŚCIE

Wystarczy pociągnąć za "spust" i w mgnieniu oka odepniesz płytkę od adaptera. Chaos na planie filmowym lub fotograficznym często przypomina Dziki Zachód. Na szczęście w mieście właśnie pojawił się nowy szeryf!

Płytka_2.jpg

PERFEKCYJNE DOPASOWANIE

Kształt nawiązujący do bębna rewolweru ma tutaj bardzo konkretne zastosowanie. Płytkę szybkiego montażu możesz umieścić w adapterze na 6 różnych sposobów. W przeciwieństwie do klasycznych prostokątnych szybkozłączek zapewnia to znacznie większą łatwość "trafienia" w odpowiednie miejsce.

WSZECHSTRONNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Lekkie urządzenie o średnicy kubka zapewnia aż 10 kilogramów udźwigu. Oznacza to, że z powodzeniem połączysz uchwyt Zeapon Revolver Quick Release z setkami różnych aparatów i kamer, nawet tych wyposażonych w dodatkowy osprzęt lub długie obiektywy. 

INNOWACYJNY GWINT 2 W 1

Gwint, który zastosowano

w płytce szybkiego montażu, zapewni wygodną pracę w standardzie 1/4" oraz 3/8". Wszystko za sprawą sprężynowego adaptera, który sam schowa się wewnątrz obudowy, gdy przyjdzie Ci pracować z mniejszym gwintem. A co najważniejsze – takiej przejściówki na pewno

nigdy nie zgubisz!

Płytka_3.jpg

DOPRACOWANY W KAŻDYM CALU

Uchwyt szybkiego montażu Zeapon Revolver Quick Release to użytkowe dzieło sztuki, które jakością wykonania. Do jego stworzenia wykorzystano stop aluminium, stal nierdzewną oraz krzem. Piaskowanie i anodowanie pozwoliło dodatkowo wzmocnić całą konstrukcję, która z pewnością będzie Ci służyć przez długie lata. Wisienką na torcie są silikonowe okładziny płytki szybkiego montażu. To one zapewniają optymalną przyczepność i chronią Twój cenny sprzęt przed zarysowaniami.

GOTOWY NA WSZYSTKO

Z uchwytem szybkiego montażu Zeapon Revolver Quick Release Twoja "broń" nigdy się nie zatnie. Producent zadbał o specjalny punkt regulacji umożliwiający poluzowanie zacisku w adapterze za pomocą śrubokręta. Jeśli po wyczerpującym pojedynku na ujęcia i kadry nie będziesz miał/a siły na odblokowanie urządzenia w tradycyjny sposób, awaryjny system zwalniania blokady przyjdzie Ci z pomocą.

Płytka_4.jpg
bottom of page