top of page
Wyzwalacz-1.jpg

Wyzwalacz Zeapon Timelapse Trigger

Wyzwalacz Zeapon Timelapse Trigger to wyjątkowe urządzenie mieszczące się w dłoni, które sprawi, że jakość Twoich timelapsów wkroczy na zupełnie nowy poziom. Z jego pomocą wyeliminujesz wszystkie zniekształcenia, które mogą towarzyszyć nagrywaniu w zmieniających się warunkach oświetleniowych. 

SLIDER I APARAT GRAJĄ
DO JEDNEJ BRAMKI

Gdy aparat będzie automatycznie zmieniał ekspozycję w zależności od pory dnia lub nocy, urządzenie zapewni odpowiednią synchronizację z elektronicznymi modułami wchodzącymi w skład systemu "motion control" od Zeapon. 

Wyzwalacz-2.jpg

ZDALNE STEROWANIE
ZA POMOCĄ APLIKACJI

Całym systemem urządzeń, które połączysz ze sobą dzięki technologii Bluetooth, możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej Zeapon Lab. Wyzwalacz oferuje aż 15 metrów zasięgu, więc poruszanie się ze smartfonem po planie filmowym nie będzie żadną przeszkodą! 

ULTRAPŁYNNE TIMELAPSY
OD RANA DO NOCY

Z wyzwalaczem Zeapon Timelapse Trigger stworzysz profesjonalne timelapsy, niezależnie od pory i warunków oświetleniowych. Tryby "Intelligent Timelapse", "Custom Timelapse" oraz "Camera Mode" pozwolą zsynchronizować aparat z urządzeniami, które posiadasz, przeliczyć wszystkie zmienne i wygenerować odpowiednie sekwencje ruchów dopasowane do tego, w jakich momentach zwalniana będzie migawka.

DO 14 GODZIN NIEPRZERWANEJ PRACY

Zastosowanie wbudowanego akumulatora o pojemności 300 mAh zapewni Ci 14 godzin nieprzerwanej pracy. Możesz dzięki temu nagrać spektakularne timelapsy, na których pojawi się zarówno wschód, jak i zachód słońca! 

Wyzwalacz-3.jpg

BEZPIECZNE POŁĄCZENIE

Mając do dyspozycji Zeapon Timelapse Trigger, nie musisz łączyć aparatu z modułem napędowym slidera lub głowicą obrotową. Wystarczy odpowiedni przewód i urządzenie rejestrujące obraz połączysz bezpośrednio z wyzwalaczem za pomocą portu 2,5 mm. 

MONTAŻ DODATKOWYCH
AKCESORIÓW

Wyzwalacz Zeapon Timelapse Trigger możesz z łatwością zainstalować na gorącej stopce, w jaką wyposażony jest Twój aparat. Nie stracisz przy tym gniazda, które można wykorzystać do montażu mikrofonu lub lampy błyskowej. Mała szyna montażowa wieńczy obudowę wyzwalacza, wciąż pozostawiając Ci możliwość skorzystania z dodatkowych akcesoriów.

Wyzwalacz-4.jpg
bottom of page